Week van Gebed 18 t/m 21 januari
Week van Gebed 18 – 25 januari iedere avond om 19.30 uur.
Voor 2026 is het materiaal voor deze week voorbereid door gelovigen uit de Armeense Apostolische Kerk samen met broeders en zusters uit de Armeense Katholieke Kerk en Armeense Evangelische kerken.
Het thema van de Week van gebed is: Eén van Geest.
Eén lichaam en één geest, zoals u één hoop hebt op grond van uw roeping. (Ef. 4 : 4)
Eenheid is geen mooi idee voor later, maar een opdracht van God aan ons allemaal.
Jezus heeft ons geroepen om in eenheid te leven, ondanks onze verschillen. Die eenheid is gebaseerd op Zijn liefde.
Jezus zelf bidt in Johannes 17 dat Zijn volgelingen één zullen zijn, zoals Hij en de Vader één zijn.
Ook wij willen als gemeente deze week samenkomen om hierover na te denken en om samen te bidden, maar vanwege gebrek aan deelnemers de laatste jaren hebben we samen met de kerkenraad besloten om maar 4 avonden samen te komen, en wel vanaf zondag 18 jan. t/m woensdag 21 jan.
Elke avond, willen we van 19.30 tot ongeveer 20.15 uur in “de Zaaier” bijeenkomen, en natuurlijk is iedereen hartelijk welkom.
Hardop bidden is geen verplichting; we zijn al heel blij
met je aanwezigheid, zodat je luisterend met anderen
kunt meebidden.
Laten we als gemeente samen eendrachtig volharden in het gebed.
Henk en Netty

